לחצו על הכריכה והספר אצלכם

אווירה נעימה, רוגע, צחוק, חום, מגע, שמחה ואהבה: אלה הדברים שכולנו רוצים להכניס הביתה יותר, וכיף בבית מיועד בדיוק לכך.

כיף בבית הוא  מדריך מעשי לכיף, המכיל מחקרים חדשים, הסברים, הנחיות, דוגמאות ורעיונות שיסייעו לכם ולילדכם לקיים חיי משפחה והורות שמחים ומהנים.

לא צריך פסטיבל, משחקייה או "יום כיף" כדי לשלב הנאה בחיי המשפחה. לא צריך לחכות להזדמנות מיוחדת כדי ליצור בית שמח, מאושר ורגוע יותר. ילדים כל כך אוהבים לצחוק ולשחק, שכמעט כל תירוץ יכול להפוך מקור להנאה גדולה.

כיף בבית הוא מדריך מעשי שיסייע לכם לטפל באתגר האמיתי: כיצד להפוך את השמחה וההנאה לחלק קבוע משגרת החיים ומהחוויה היומיומית של המשפחה כולה.

כריכה של כיף בבית.PNG

יש גבול הוא מדריך חדשני, בהיר וידידותי להצבת גבולות בגידול ילדינו.

יש גבול מיועד להורים לילדים צעירים, אך מבהיר את העקרונות המתאימים לכל גיל ולכל מסגרת חינוכית.

הצבת גבולות היא מיומנות חשובה מאין כמוה עבור כל מי שרוצה ילדים מאושרים ונינוחים - ולא פחות מכך, עבור כל מי שרוצה לבסס סביבה משפחתית נינוחה ומאושרת.

יש גבול מציג עקרונות ברורים, מעשיים ונוחים שיאפשרו לנו לעשות זאת בפשטות וביעילות. הצבת גבולות באופן טבעי, מקצועי ונעים מקדמת תקשורת נכונה בינינו לבין ילדינו ומאפשרת לשאר פעילויות הבית להתקיים בצורה נעימה ומאושרת

כריכה של יש גבול.PNG

נסו לדמיין חברה שכל ילד זוכה בה לכל הסיוע הלימודי שהוא זקוק לו, חברה שאין בה רעבים ואיש אינו קופא בה מקור בחורף, חברה שהערבות ההדדית היא הבסיס לקיומה. זו החברה שאני רוצה לחיות בה. זו החברה שבה אני רוצה לגדל את ילדי. זו החברה שכולנו יכולים לחיות בה. אין ולו סיבה אחת לא לדרוש לחיות בחברה כזו. כל שדרוש הוא האומץ ליצור אותה. ספר זה הוא תכנית פעולה ליצירתה של חברה כזו - תכנית ישימה, מעשית, שאינה דורשת אפילו תוספת תקציבית ניכרת - רק אומץ.

כריכה של אומץ.PNG

ליקוט אינו רק תחביב קולינרי. הוא אינו רשימה של צמחים אכילים או של מסלולי טיול. הוא דרך להכיר את הסובב אותנו ולהרגיש שאנו בני בית בעולם.

אז כיצד לזהות צמחים טובים למאכל? כיצד להפוך את מלאכת הליקוט לחוויה מהנה לכל המשפחה? כיצד להפוך את הצמחים שליקטנו לתבשילים טעימים ומזינים? בספר תמצאו תשובות לכל השאלות הללו, בתוספת מבחר מתכונים קלים ומהנים להכנה.

כריכה של ליקוט.PNG
לבנר אולי.PNG

זהר צפוני - סיפורה של זריחה