אבי דרוט

"סיימתי את הקריאה מלא במחשבות וברגשות חזקים והרגשתי שאני לא יכול להפסיק לחשוב על הספר. אחרי יומיים כבר קראתי אותו בפעם השנייה וגיליתי שהוא הפך למעניין יותר כי פתאום שמתי לב לדברים שלא שמתי אליהם לב בקריאה הראשונה"

יוסף חיים עידן

"מהרגע הראשון לא יכולת לעזוב את הספר. השילוב של עלילה מרתקת ושל מתח שלא נגמר הפך את הקריאה שלי לחוויה עוצרת נשימה"

ארי נוימן

"פתחתי את "זוהר צפוני", התחלתי לקרוא ולא יכולתי להפסיק! ספר מרתק, כתוב בלשון קולחת ומתאר עתיד אפשרי, או אפילו אפשרי מאד, שבו חוקי המשחק בעולם משתנים באופן מהותי ודרמטי. תרגיל מחשבתי מרתק ב"מה יקרה אם..." ויצירה ספרותית מעניינת וחדשנית!

מאד נהניתי לקרוא את זהר צפוני. מאד הצטערתי כשסיימתי כי רציתי לקרוא עוד. אני חייב להודות לסופר, דר' עוז גוטרמן, שכן זה ספר שמישהו היה חייב לכתוב והוא עשה זאת ביד אומן!

ממליץ מאד לקרוא לכל מי שחושב על העתיד!!!"

טאווה חמוטל גורן חיטין

"הספר מלא ברגש. עצב, כעס, שמחה, כאב ואהבה מתערבבים לתוך סיפור שמתפתל דרך נפשן של הדמויות המורכבות המחפשות את דרכם בעולם שמתעצב מסביבן" 

שרית ברקן פפר

"הספר התחבר לדברים שכבר למדתי על אפשרויות של העתיד ולכן מיד נתפסתי בתוך מרוף האקשן האין סופי של הספר. קראתי את כל הספר מהפרק הראשון לאחרון בבבת אחת!"

אפרת גיל להט

"תודה על קריאה מלאה בהשראה. אחרי שני פרקים הייתי שבויה בעלילה ולא יכולתי לעסוק בשום דבר אחר עד שסיימתי את הספר. אחד הספרים הטובים ביותר שקראתי בשנים האחרונות"

ניב פרן

"ספר מופלא שנקרא בנשימה עצורה. שילוב אדיר של אקשן ועלילה עוצמתית וסוחפת עם ריאליסטיות, אמינות ודיוק בפרטים בתוך מציאות עתידית כל כך מרתקת ואפשרית, שקשה להפסיק לחשוב עליה גם לאחר סיום הספר. עם גיבורים מיוחדים ובלתי נשכחים וסיום מפתיע ומהדהד, זוהר צפוני הוא בלי ספק הדרך הכי טובה  לבלות כמה שעות של אושר צרוף. "

נשמח לשמוע על חווית הקריאה שלך

(לחצו על העיפרון והתחילו לכתוב)

לבנר אולי.PNG

זהר צפוני - סיפורה של זריחה